Diblík František Xaver (Nalžovice 1887 - 1955 Praha)
Letící kachny, signováno a datováno vpravo dole F. X. Diblík 1939, olej/plátno, 50,5 x 66 cm, rám (Šm)
22.09.2018 - 15:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |